header

AKVA-TERA trhy Zlín

Doprava, parkování a pěší

Městská hromadná doprava:
Nejbližší zastávky jsou: Náměstí práce (tř. Tomáše Bati), Náměstí Míru (tř. Tomáše Bati), Školní (ul. Štefánikova), U Zámku (ul. Gahurova). Téměř všechny linky jedou přes tyto zastávky. Jmenovitě linky: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 53, 70, 90. Mapa linek MHD Zlín

Autem:
Parkování pro návštěvníky je možné na jendom z velkých parkovišť u Obchodního domu nebo o ulici níže na parkovišti při ulici Gahurova. Nejblíže se dá parkovat v ulici kolem náměstí T. G. M. směrem nahoru (jednosměrka, úplně nahoře je Městská policie). Dále pak na ulici Hradská (opět jednosměrka), parkoviště přímo u školy (cca 10 míst) je vyhrazeno pro prodejce a organizátory.

Pěšky z autobusového nebo vlakového nádraží:

Nejrychleji se zorientujete podle Obchodního domu, který je vidět už z autobusového nádraží. Vydejte se směrem do kopce, projděte kolem Technologické fakulty Univerzity Tomáše Bati, kterou budete mít po pravé straně a před sebou parkoviště. Dále se vydáte vlevo po hlavní ulici směrem do kopce odkud už uvidíte (zprava do leva) Obchodní dům, kongresové centrum (velká oválná prosklená budoma přímo na křižovatce), ke kterému se vydáte. Nad kongresovým centrem se nachází budova U13 Univerzity Tomáše Baťi a nad touto budovou je Obchodní akademie.

Plánek okolí

Mapa

Obchodní akademie Tomáše Bati na mapě Zlína

Odkaz na mapu